×

درباره شرکت

شرکت مهندسی مهر هزاره اهورا (به شماره ملی 10104039768و شماره نظام‌صنفی رایانه‌ای 21012015)، در سال 1388 به عنوان یک شرکت تولیدکننده راه‌حل‌های وبگرا تأسیس شد. از همان آغاز کار حرکت در لبه فناوری را به عنوان یک استراتژی برگزیده است و بر همین اساس است که در تولید محصولات خود از آخرین پیشرفت‌ها در تولید نرم‌افزارهای تحت‌ وب استفاده می‌کند. تیم فنی شرکت، متشکل از دانش‌آموختگان تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های تراز اول کشور است.

این شرکت همواره تلاش می‌‌کند تا با گزینش منابع انسانی خود از میان افراد متعهد، نوآور و توانا بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهد. ساختار شرکت متشکل از سه معاونت پایه است: معاونت فروش، معاونت مالی و اداری، معاونت فنی و پشتیبانی.

معاونت فرهنگی، بیشترین تنوع را در رویه‌ها، مخاطبان و فعالیت‌ها داراست. یک سامانه اتوماسیون می‌تواند کاهش هزینه‌ها و زمان فرآیندها را برای این معاونت به ارمغان بیاورد. طراحی یک سامانه فرهنگی برای دیگر شرکت‌ها با چالش‌های گسترده‌ای همراه خواهد بود. شرکت مهندسی اهورا دارای تجربه‌ای چند ساله در امور فرهنگی دانشگاه‌هاست. مدت‌ها در حال بررسی و مطالعهِ رویه‌های فرهنگی دانشگاه بوده‌است. با دانشگاه‌های بسیاری کارکرده است، با آیین‌نامه‌های وزارت آشناست و می‌تواند به بهترین شکل نیازهای فناورانه معاونت فرهنگی را مرتفع نماید. برنامه‌نویسان این شرکت در دوران دانشجویی خود از فعالین فرهنگی بوده‌اند و فضای فرهنگی دانشگاه‌ را به شکل مللوس تجربه کرده‌اند.